Hlavní stránka

Shlédnutí: 108

Milí hosté, prosím o trpělivost s nastavením nové šablony, kterou budu postupně vylepšovat k vaší spokojenosti. Děkuji


 

 

 

Vážení hosté, vážení příznivci těchto stránek.

Tyto stránky jsem vytvořil z jednoho důvodu, a ten je, publikovat mezi širokou veřejnost recepty jídel, které jsou osvědčené a vyzkoušené v praxi. Ano, takových stránek je na netu spousta, ale nejsou v nich recepty, ze kterých se vaří v naší skupině. Jsme rozvíjející se stránky, je nás zatím pár příznivců a ochotných lidí, kteří přispívají a věřím, že jejich příspěvky jsou skvělé. Také zde naleznete různé informace z gastronomie, různé nápady a rady, jak si ulehčit práci v kuchyni. Postupně se budou doplňovat, ale chce to svůj čas.

Přátelé, když si prohlížíte tento web, nepotřebujete se registrovat, ale pokud byste měli zájem, ochotu a hlavně čas, máte možnost registrace. Podmínka je jednoduchá: Vkládat recepty i převzaté, vámi vylepšené a k receptům přikládat fotografie, ale pouze vlastní nebo s povolením autora.

Kdo by měl zájem o informaci ohledně registrace a podmínek, může napsat na domaci-jidelnicek@seznam.cz

A na závěr bych  poděkoval návštěvám, a hlavně těm, co se vrací na stránky. Je to pro mne povzbuzující a dává mi to elánu do další práce.


Pokud se vám nějaké recepty líbí nebo nelíbí, můžete zanechat komentář se svým názorem, či hodnocením, a nebo můžete do komentářů vložit i fotky svých jídel. Potěšilo by to.


Pavel – správce